Współpraca z biurem rachunkowym Kurdynowski skutkuje transferem pomysłów i optymalnych rozwiązań dla Twojego biznesu.

Szkic nr.3

Specjalista w dziale kadr i płac

Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa klientów firmy. Osoba ta będzie odpowiedzialna m.in. za naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie raportów płacowych, sporządzanie sprawozdań i deklaracji, rozliczanie czasu pracy, a także sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym (doświadczenie w biurze rachunkowym mile widziane)
  • praktyczna znajomość naliczania list płac oraz sporządzania dokumentów kadrowych
  • znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych
  • znajomość programu Płatnik
  • znajomość programu Symfonia i/lub Optima (moduł kadry i płace) mile widziana

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju zawodowego
  • szeroki zakres uprawnień i samodzielność w swoim obszarze
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i realizowanych zadań

Wdrożenie systemu B2B w celu rozwoju współpracy BIURA RACHUNKOWEGO i jego partnerów biznesowych.

Created by Coati Design & Emart Synergia

Tweety na temat @Kurdynowski