W obliczu nowych i skomplikowanych sytuacji oraz nieustannie zmieniającego się środowiska biznesu, ważne jest aby mieć przy sobie zaufanego przewodnika, który wie jak poruszać się po coraz bardziej złożonych kwestiach podatkowych. My Ci pomożemy.

bck page onas

Projekt B2B

Biuro Rachunkowe Kurdynowski realizuje projekt "Wdrożenie systemu B2B w celu rozwoju współpracy BIURA RACHUNKOWEGO i jego partnerów biznesowych" w ramach działania 8.2 Innowacyjna Gospodarka.

Realizowany projekt polega na zaprojektowaniu, wykonaniu i wdrożeniu systemu informatycznego typu B2B pomiędzy Wnioskodawcą a jej partnerami biznesowymi w celu automatyzacji wymiany danych, co przełoży się na usprawnieniu świadczonych usług rachunkowo-księgowych.

Celem projektu jest zastosowanie innowacyjnych technologii informatycznych, które doprowadzą przede wszystkim do zwiększenia efektywności realizowanych procesów biznesowych przez podniesienie jakości obsługi klientów z całej Polski a także z innych państw europejskich. Zostanie usprawniona dystrybucja zleceń, gromadzenie i przechowywanie danych, archiwizacja dokumentów oraz polepszy się proces sprzedaży własnych usług Firmy.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 8.2. - Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B.

 

 

EU+EFRR P kolor

INNOWACYJNA GOSPODARKA LONG

Wdrożenie systemu B2B w celu rozwoju współpracy BIURA RACHUNKOWEGO i jego partnerów biznesowych.

Created by Coati Design & Emart SynergiaTweety na temat @Kurdynowski